Start Szkoła podstawowa
Szkoła podstawowa
PDF Drukuj Email
piątek, 24 października 2014 21:34

„Świętymi Bądźcie! - XIV DZIEŃ PAPIESKI”

W świętość Jana Pawła II niemalże nikt ze współczesnych wierzących nie wątpił. Już za jego życia działy się cuda, a jego proces kanonizacyjny należał do najkrótszych w historii. Od kwietnia tego roku Kościół pozwolił nam już nazywać go świętym, a 14 – ty Dzień Papieski odbył się we wszystkich kościołach w Polsce pod hasłem: „Jan Paweł II - Świętymi bądźcie”.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
piątek, 24 października 2014 20:44

Bądźmy bezpieczni na drodze

16 września 2014 roku w Zespole Szkół w Drohiczynie odbyło się spotkanie policji i pracowników prewencji z najmłodszymi uczniami szkół  podstawowych funkcjonujących na terenie gminy Drohiczyn. Policjanci w ramach kampanii społecznej "Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym" przeprowadzili pogadankę na temat najważniejszych zasad, jakie obowiązują pieszych i rowerzystów.
Więcej…
 
Drukuj Email
czwartek, 26 czerwca 2014 22:33

Wycieczka klasy pierwszej do Białegostoku

11 czerwca 2014 roku pojechaliśmy na wycieczkę do Białegostoku. Najpierw odwiedziliśmy Filharmonię i Operę Podlaską, gdzie obejrzeliśmy sztukę muzyczną pt ,,Brzydki Kaczorek”.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
czwartek, 26 czerwca 2014 21:56

Wycieczka do Warszawy

Tradycyjnie, pod koniec roku szkolnego, odbywają się szkolne wycieczki, które są nagrodą za całoroczną pracę. 17 czerwca klasy trzecie szkoły podstawowej wyjechały zwiedzać stolicę. Uczniowie poznawali najciekawsze miejsca na Starym Mieście, obserwowali zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.
Więcej…
 
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 czerwca 2014 22:28

Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja

Uczniowie klasy IV przygotowali pod kierunkiem N. Żero apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Na początku spotkania na scenie pojawił się Duch Historii, który przekonywał zebranych, aby pamiętali o przeszłości Polski i starali się ją poznawać.
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 23